קורסים

אימון בונסאי יסודות

קורס כניסה למתעניינים בעולם הבונסאי שרוצים ללמוד את רזי המקצוע.

בקורס אלמד את יסודות העיצוב והאימון ויחד עם זאת אכוון אותך להישאר פתוח לרעיונות ויציאה מהקופסה. יינתן ידע רב שנצבר במשך שנים על חיבור בין אלמנטים מעולם האומנות החופשית ועולם הבונסאי.

איך זה בדיוק קורה? הקורס מורכב משני חלקים: חלק אקדמי בו נלמדים החוקים הבסיסיים  לאימון ועיצוב בונסאי ומחלק מעשי שבו נעצב ונאמן הלכה למעשה. בחלק זה נתמקד בטכניקות הלקוחות מעולם האומנות. במסגרת הקורס יקבל כל תלמיד חומר גלם צעיר להתנסות, עציץ קרמיקה, רשת לחורי ניקוז חוטים וכלים לעבודה במקום.
לפרטים נוספים לחצו כאן 

מחיר – 1,600 ₪​

הצעה מיוחדת לבני זוג הנרשמים לאותו קורס, 40% הנחה על בן הזוג.

לפרטים נוספים והרשמה מלאו את הפרטים

כך תהפוך למאמאן בונסאי רמה 2

הצעה מיוחדת לבני זוג הנרשמים לאותו קורס, 40% הנחה על בן הזוג.

לפרטים נוספים והרשמה מלאו את הפרטים

אימון בונסאי רמה 2

מתאים למי שרכש ידע קודם על יסודות עיצוב בסיסיים בבית ספר “4 עונות” או בבית ספר מוכר אחר.
בקורס אלמד את יסודות עיצוב ואימון הבונסאי ויחד עם זאת אכוון אותך להישאר פתוח לרעיונות ויציאה מהקופסה, יינתן ידע רב שנצבר במשך שנים על חיבור בין אלמנטים מעולם האומנות החופשית ועולם הבונסאי.

איך זה בדיוק קורה?
הקורס מורכב משני חלקים: חלק אקדמי של למוד סגנון עיצוב אחד: זקוף, זקוף חופשי, יער, מפל, broom, בונג’ין, וחלק מעשי שכולל יישום ותרגול טכניקות גיזום מותאמות לסוג העץ בסגנון העיצוב הנלמד.

הקורסים: אימון בונסאי יסודות + אימון בונסאי רמה 2 מקיפים את כל הידע הדרוש למאמן הצעיר בצעדיו הראשונים בתחום המהנה הזה.

מבצע לנרשמים מראש לשני הקורסים 15% הנחה

במקום ₪3,400 רק ₪2,900

אין כפל מבצעים.

קורס בונסאי למתקדמים

מתאים למאמנים עם ניסיון וידע קודם על יסודות בסיסיים וסגנונות עיצוב בונסאי, שנרכש בבית ספר 4 עונות או בכל בית ספר מוכר אחר.

הביטוי האומנותי של המאמן היא ביכולתו לעבוד על העץ ולהסתיר את התערבותו כך שהתוצאה העיצובית הסופית תראה טבעית.

בקורס נלמד טכניקות עיצוב מתקדמות בשילוב חשיבה מחוץ לקופסה במטרה לשפר את הדיוק ומיומנות הביצוע הטכני. יינתן ידע רב שנצבר במשך שנים על חיבור בין אלמנטים מעולם האומנות החופשית ועולם הבונסאי.

איך זה בדיוק קורה? כל מפגש מורכב משני חלקים: חלק אקדמי וחלק מעשי בנושא עיצוב ואימון מתקדם של בונסאי כמו עבודה על dead wood. במהלך המפגשים נתרגל וניישם את החומר הנלמד על חומרי גלם לבחירתכם ועצים מהקולקציה הפרטית שלכם במטרה להרים אותם לרמה הגבוהה ביותר.

לפרטים נוספים על הקורס לחצו כאן >

מחיר – 1950 ₪​

אימון בונסאי למתקדמים

לפרטים נוספים והרשמה מלאו את הפרטים

סדנאות

סדנת kojin bonsai

סדנת בונסאי ביתית , מועברת פרונטלית. 3 שעות של לימוד מובנה הכולל מצגת מקצועית והתנסות חווייתית במציאה וביטוי היצירתיות האישית דרך אומנות הבונסאי. בסוף הסדנה כל משתתף מקבל את העץ שעיצב.

מחיר סדנה ליחיד – 600 ₪
המחיר כולל חומר גלם להתנסות וחוטים לעבודה במקום

סדנת daburu bonsai

סדנת בונסאי זוגית, מועברת פרונטלית. 3 שעות של לימוד מובנה הכולל מצגת מקצועית והתנסות חווייתית במציאה וביטוי היצירתיות האישית דרך אומנות הבונסאי. בסוף הסדנה כל משתתף מקבל את העץ שעיצב.

לעמוד הסדנה

מחיר סדנה – 1000 ₪
המחיר כולל חומר גלם להתנסות וחוטים לעבודה במקום.

סדנת gurupu bonsai

סדנת gurupu bonsai  

סדנת בונסאי לקבוצות של עד 10 משתתפים. מועברת פרונטלית.
מתאימה לגיבוש צוותים חברות וארגונים.
הסדנה כוללת לימוד מובנה בן 3 שעות עם מצגת מקצועית והתנסות חווייתית במציאה וביטוי היצירתיות האישית דרך אומנות הבונסאי. בסוף הסדנה כל משתתף מקבל את העץ שעיצב.

מחיר הסדנה – לפי מס’ המשתתפים והצרכים של הקבוצה.
** ניתן לקיים סדנה לקבוצות של יותר מ 10 משתתפים.
ליצירת המתכונת המתאימה לקבוצה שלכם דברו אתנו בוואטסאפ
או בטלפון 054-4509745

הרצאות

שעה מרתקת של חשיפה חווייתית לאומנות הבונסאי.
במהלך השעה תשמעו את סיפורם של העצים מהאוסף הפרטי שלי ועצים מהעולם בעזרת מצגת מרהיבה.
ניתן להוסיף הדגמה – תהליך יצירה של בונסאי ממצב של חומר גלם לעץ בעיצוב ראשוני. כרוך בתוספת תשלום.
אפשרי גם בזום.

עלות הרצאה – 1800 ₪ + נסיעות

עלות הרצאה + הדגמה – 2400 ₪ + נסיעות

לפרטים נוספים ותאום צרו קשר בוואטסאפ או בטלפון 054-4509745

הרצאות

סדנאות לקבוצות קטנות - חוויה ביצירת בונסאי

בואו להתנסות ביצירת בונסאי באמצעות סדנא חווייתית בת שלוש שעות, מרתקת ומעשירה. סדנאות לקבוצות קטנות, בין אם למשפחה, לחברים או עמיתים לעבודה.  בסדנא תלמדו איך     להכניס את יפי הטבע אליכם הביתה ביצירת בונסאי, יצירה אישית וייחודית, תוך מפגש חברתי או משפחתי

חוויה והעשרה לקבוצות קטנות

יש לכם אירוע משפחתי? רוצים בילוי ייחודי עם קבוצת חברים מצומצמת? אולי להיפגש עם עמיתים לעבודה לכמה שעות של הכרות וגיבוש מחוץ לעבודה. אתם מוזמנים לסדנת יצירה לקבוצה, לחוות ולהתנסות בתהליך יצירתי דרך אומנות הבונסאי, בה כל אחד יכול למצוא את דרך הביטוי הייחודית שלו.

אנשי המרכז הישראלי להעשרה ואמנות הבונסאי ישמחו לשתף אתכם באהבה הגדולה שלהם, עצי בונסאי מעוצבים, ויעניקו לכם שלוש שעות של חוויה רב-חושית של “טעימה” והכרות ראשונית בעיצוב הבונסאי.

סדנת בונסאי

הסדנא מתחילה במצגת מקצועית בה מוסבר הקשר בין בונסאי לאמנות, מה הם הכללים ליצירה, האם מכל עץ אפשר ליצור בונסאי, שתילת בונסאי, התאמת פרופורציות בין גודל העץ לבין גודל העלים, צבעי העלווה וכד’.

סדנאות לקבוצות קטנות מאפשרות חוויה משותפת בה כל משתתף יוצר יצירה אישית וייחודית ובסופו של התהליך יוצא עם העץ שיצר. דרך התנסות חווייתית מבטא כל אחד מהמשתתפים את היצירתיות האישית שלו דרך אמנות הבונסאי.

לרשות המשתתפים עומדים מספר סוגי עצים, אותם הם בוחרים בהתאם לסגנון אותו הם מבקשים ליצור. קיימים מספר סגנונות עיצוב בסיסיים של הבונסאי על-פיהם בוחרים את סוג העץ.

חוויה משותפת

תהליך גידול הבונסאי הוא תהליך של יצירה שמעבר לביטוי אישי יש בה גם מפגש של כל אדם עם עצמו. התכנסות פנימה, ריכוז והבעה אישית. כשכל אלו מתקיימים עם אנשים שהם משמעותיים לנו, החוויה הופכת להרבה יותר מעצימה ומרגשת. ביחד אפשר לחלוק את התהליך, את המראות ואת ההתנסות.

סדנאות לקבוצות קטנות לעיצוב ויצירת בונסאי מקנות ידע כללי על השלבים השונים ביצירה, מבחירת חומר הגלם והכלי המתאים לו, דרך עקרונות העיצוב השונים ועד לתנאי הגידול והטיפוח של העץ בביתכם.

אם התאהבתם תוכלו להמשיך ולהתמקצע באמצעות הקורסים שלנו. תוכלו גם לרכוש ערכת בונסאי כדי להפוך את העניין לתחביב ולעשותו בעצמכם. הערכה כוללת עציץ קרמיקה בו מתבצעת השתילה, מצע שתילה מקצועי, רשתות לחורי הניקוז, חוטי אלומיניום, דשן, מספרי פרפר, חותך ענפים ושתיל לעיצוב, אותו תוכלו לבחור מתוך היצע של שתילים.

סל קניות
Start typing to see products you are looking for.