הסיפור שלנו

אני משה אמרגי , נולדתי במושב ברק שבעמק יזרעאל. גדלתי וחונכתי לאהבת הטבע והאדם. מילדות טיפלתי בחיות המשק ועבדתי בשדות החקלאיים.

אני לא אשכח את היום הזה, יום סתווי בשנת 2000 , כחלק מעבודתי כמתכנן ומקים גינות נכנסתי למשתלה לרכוש עצים לפרויקט גינון , שם ראיתי לראשונה עץ בונסאי – באותה שנייה קרה משהו שאני לא יודע להסביר אבל כנראה שהתאהבתי .

לא ידעתי מה אני בדיוק רואה אבל ידעתי שאני הולך להשקיע הרבה מאוד זמן ואנרגיה מכאן והלאה כדי להבין בדיוק איך נוצר הקסם הזה .

שבוע לאחר מכן כבר חזרתי למשתלה, אל חזי עזרא, שהיה למעשה המורה הראשון שלי, ודרשתי לדעת כל מה שהוא יודע ויכול ללמד אותי על האומנות המדהימה הזו שכבשה אותי. חזי לימד אותי באהבה גדולה ואני לא אשכח לו את זה .

מאז ועד עכשיו אני משקיע כל רגע שיש לי בלימודים והתפתחות בכל מה שקשור לתחום כדי לגדל עבורכם עצי בונסאי דרמטיים עם חותם אישי

ולתת לתלמידים שלנו באקדמיה ללימודי אומנות ואימון הבונסאי “4 עונות” את הידע הרחב ביותר לגידול עצמי ואימון של עצים או במסגרת לימודי תעודה למאמן בונסאי מוסמך.

בשנים האחרונות היה לי הכבוד להתארח כמאסטר במספר כנסים ואירועי בונסאי גדולים בעולם. העברתי הדגמות והרצאות לצד המאסטרים הגדולים בעולם במדינות בהן אומנות זו היא מסורת עתיקה וסדנאות אומן  במדינות בהן יש התעניינות רבה בתחום ורצון עז ללמוד.

קורות החיים שלי

משה אמרגי

1963

נולדתי בישראל למדתי הנדסאי תעשיה וניהול. התחלתי את דרכי כמעצב גינות עם התמחות בגנים יפנים ועכשיו מאסטר בינלאומי עם ניסיון בהדגמות וסדנאות בארץ ובעולם.

2001

בפעם הראשונה ראיתי בונסאי

2005

הצטרפתי למועדון הבונסאי הישראלי כחבר מן המניין והשתתפתי בפעילויות השוטפות, כנסים, סדנאות ותחרויות במסגרת הפעילויות של המועדון.

הצגתי את העצים שלי בתערוכה במוזיאון וילפריד לאומנות ולימודי המזרח.

התחלתי להדריך, ללמד ולייעץ בהתנדבות במפגשי המועדון.

2005-2006

ב 2005 ו 2006 העצים שלי זכו במקום ראשון בתחרות השנתית של מועדון הבונסאי הישראלי.

2007

פתחתי את המשתלה בונסאי ארט, בה אני מגדל מאמן ומוכר עצים.

המשתלה משמשת כסטודיו להצגת העבודות שלי, מרכז למידה למתעניינים מתחילים ומתקדמים ומרכז מבקרים לקהל הרחב.

2009

זכיתי במקום ראשון בתחרות אינטרנטית Kob- knowledge of bonsai בקטגוריית ערערים.

במהלך השנים יזמתי והפקתי אירוע בינלאומי וסדנאות אומן, השתתפתי כשופט בתחרויות של מועדון הבונסאי הישראלי, הצגתי את העצים שלי והעברתי הרצאות והדגמות בגן הבוטני בירושלים.

2017

הוזמנתי להשתתף כמרצה וכמדגים בכנס של ה BCI- bonsai club international בטאיוואן.

2019

הוזמנתי להשתתף כמדגים בכנס של ה BCI בסין.

2020

הוזמנתי להעביר הדגמות וסדנאות אומן במסגרת Indo japanese association בהודו.

אומנות הבונסאי היא העיסוק המרכזי שלי, הנאה גדולה שלי ואני משקיע בה את מרבית זמני הפנוי.

בשנים האחרונות אני מתלהב במיוחד ללמד ולשתף בידע והמיומנות שרכשתי.

סל קניות
Start typing to see products you are looking for.
×