המרכז הישראלי להעשרה ואומנות הבונסאי

בונסאי ארט חנות האונליין

כל חיי היה בי צורך לשלב אמנות עם עשייה פיזית .

החיבור שלי לאדמה טבע ויצירה מוביל אותי מילדות ובדיוק את זה מצאתי בעץ אחד קטן לפני כ 19 שנה.

כך הגעתי לתחום הבונסאי, כאילו במקרה, ומהר מאוד התאהבתי .

מאז אני מגדל עצים מאמן אותם ומלמד את תורת האימון הזו בסדנאות וקורסים.

אומנות הבונסאי עבורי היא דרך חיים והדרך הזו מספרת את הסיפור שלי כאדם וכאומן. סיפור עם דרמה ותנועה.

אפשר לומר שזכיתי! אני עובד בהנאה גדולה ואהבה.

עולם הבונסאי עבורי הוא כוח מניע לעשייה וסיפוק מהחיים ואת זה אני נחוש להעביר הלאה ללקוחותיי.

משתלה יפנית

משתלה יפנית היא מרחב בו יוצגו רעיונות מתוך התרבות היפנית. רעיונות שבאים לידי ביטוי בגן יפני ובעצי בונסאי. במרחב זה ניתן לחוות את האנרגיה של הגן היפני ואת השהיה בו, להתרשם מהאסתטיקה הייחודית של עץ בונסאי כדוגמת עץ זית בונסאי בוגנוויליה ברוש פיקוס ועצי זית ננסיים ולקבל מידע והסבר על רעיונות אלו. כזאת היא ה משתלת בונסאי שלנו.

אצלנו מוצגים עצים שמקורם בהביטאט המקומי. צורת הצבתם בגן וצורת העיצוב שלהם בהתאם לרעיונות מן התרבות היפנית יוצרים במשתלה גן יפני בישראל.

המשתלה ממוקמת ממש בכניסה לכפר הרוא”ה, בדרך צפונה או דרומה על כביש 4. בכניסה יש לנו גן יפני רטוב, שמדגים את רעיון ההסתכלות על הגן כדרך להירגע ולמדות ובמרכזה עצי בונסאי תצוגה ולרכישה.

 

קצת על משתלת בונסאי ארט

המשתלה שלנו הוקמה בכפר הרוא”ה לפני 16 שנים. הרעיון שעמד מאחורי הקמתה היה ליצור מרחב שיש בו אנרגיה של רוגע ושקט כמצע ליצירה ומרכז שיהווה בית לכל מי שמתעניין ב בונסאי.

במשתלה תפגשו את משה אמרגי, מאסטר בונסאי בינלאומי ומוביל בתחום הבונסאי בארץ. משה עוסק בתחום למעלה מ 20 שנה, אימן ועיצב עצי בונסאי שזכו בתחרויות בארץ ובחו”ל והעביר הדגמות וסדנאות בארץ ובחו”ל.

חתימתו האישית ניכרת על כל עץ. תוכלו לראות לשמוע ולחוות בונסאי, להתרשם מהיצירות של משה ולמצוא מחיר עץ בונסאי, מגוון מתחדש של עצי בונסאי לרכישה, לצד כל הציוד הדרוש ליצירה עצמית של עצי בונסאי.

אנחנו מתמחים בשיתוף של ידע, לימוד של קורסים, סדנאות לקבוצות קטנות, סדנאות יותר אישיות כמו סדנה זוגית חווייתית, יעוץ וליווי אישי, הדרכה לפי הצורך ומענה לכל שאלה. יש לנו את כל שדרוש לאספנים ומתחילים בתחום.

סל קניות
Start typing to see products you are looking for.
×